Užitečné informace

V letošním roce byl zvolen termín 26.6.2021 pro hlavní část akce a 27.6.2021 pro menší tréninkový Trialový camp.
Akce startuje v 9:00. Dětský den v Říčanech je od 10:00 do 13:00. Ukončení akce očekáváme kolem 16:00.

Akce se bude konat jako u příležitosti otevření Volnočasového parku v Tehově – u Hasičské louky v malebném prostředí pramene Říčanského potoka a cyklostezky vedoucí až do Prahy. Toto místo bylo zvoleno po dohodě s obcí Tehov a městem Říčany, kdy původní lokalita koupaliště Marvánek prochází revitalizací. / The event will take place as on the occasion of the opening of the Leisure Park in Tehov – near Firefighters training ground in the picturesque surroundings of the Říčany creek spring and the cycle path leading to Prague. This place was chosen by agreement with the municipality of Tehov and the town of Říčany, when the original locality of the swimming pool Marvánek undergoes revitalization.

Na místě bude zajiště catering. Mobilní toalety, parking na louce mezi Tehovem a Světicemi s krásnou procházkou k volnočasovému parku. Přímo v parku bude umožněn parking pouze organizátorům akce a partnerům. 

Doprava a ubytování

Nejrychlejší je využít dálnici D1 se sjezdem na Říčany. Od prvního kruhového objezdu v Říčanech bude značena cesta na závodiště. Dále je možné využít vlakové spojení do Říčan / Světic a dojet na místo tzv. “po ose”. / The fastest way is to use the D1 motorway with the exit to Říčany. From the first roundabout in Říčany, the route to the racecourse will be marked. Furthermore, it is possible to use the train connection to Říčany / Světice and walk to our park.

Využijte prosím parkoviště pro diváky na silnici Světice – Tehov. Parking bude značen. Vyhnete se tak komplikacím při příjezdu. / Please use the spectator’s car park on Svetice – Tehov Road. Parking will be marked. This will avoid complications on arrival.

V sekci MÍSTO jsme pro Vás vybrali některé ubytovací možnosti. V Říčanech a okolí je samozřejmě více hotelů i penzionů a jsou lehce dohledatelné v internetovém vyhledávači. / In the VENUE section we have selected some accommodation options for you. There are, of course, more hotels and guest houses in Říčany and its surroundings and are easily searchable in the internet search engine.