Registrační odkazy

Na odkazech níže získáte možnost registrovat se do závodů - Links below give you a chance to registrated for competitions.

Pomocí kontaktního formuláře se můžete registrovat na závody Mistrovství Středních Čech, závody OPEN kategorií (děti i dospělý), nebo na závody UCI C1 po oba dny. Registrace je možná i na místě bez možnosti zajištění parkingu na parkovišti pro jezdce.

Níže budou uvedeny registrace na PUMPTRACK, MTB ZÁVODY DĚTÍ a DOSPĚLÝCH.

Výsledky / Results 2019

Níže kompletní výsledky závodů ve formátu PDF / Online

MTB XC A MTB DĚTI PROPOZICE A DALŠÍ INFORMACE

Kompletní rozpis seriálu je k dispozici zde:

BUDE DOPLNĚN

Rozpis kategorií a startovné:
ROZPIS KATEGORIÍ A STARTOVNÉ

Harmonogram všech částí seriálu:
ČASOVÝ HARMONOGRAm

KOMPLETNÍ PROPOZICE TRIALOVÉ ČÁSTI

Užitečné informace

Po delším výběru jsme zvolili termín 9-10.6.2018, který by neměl zasahovat do větších lokálních akcí, hrozí zde menší nebezpečí špatného počasí a není tak blízko prázdnin. Sobota bude určena Národním závodům v Cyklotrialu dle pravidel OPENFREE a tréninkům na MTB trati. Neděle pak mezinárodním závodům UCI C1 + volným kategoriím a MTB XC závodu Pražského poháru.

Říčanské Šlapačky  i Pražský pohár se uskuteční na Koupališti Marvánek v Říčanech u Prahy. Parking je možný v okolí závodiště na veřejných plochách, nebo na vyhrazeném parkovišti, které bude značené.

Na koupališti je situována hospůdka Marvánek, která zajistí občerstvení všem účastníkům. Jsou zde i veřejné nově zrenovované toalety. V bezprostřední blízkosti je pak ubytování a restaurant Oáza.

Doprava a ubytování

Nejrychlejší je využít dálnici D1 se sjezdem na Říčany. Od prvního kruhového objezdu v Říčanech bude značena cesta na závodiště. Dále je možné využít vlakové spojení do Říčan / Světic a dojet na místo tzv. “po ose”.

Využijte prosím veřejná parkovací stání v okolí Masarykova náměstí, u fotbalového hřiště, u zimního stadionu. Vyhnete se tak komplikacím při příjezdu.

V sekci MÍSTO jsme pro Vás vybrali některé ubytovací možnosti. V Říčanech a okolí je samozřejmě více hotelů i penzionů a jsou lehce dohledatelné v internetovém vyhledávači.