Místo konání akce / Event Location

Informace o místu konání Šlapaček / A short guide to Říčanské Šlapačky venue and places to stay.

Koupaliště Marvánek Říčany

Nedaleko Masarykova náměstí v Říčanech, na konci ulice Řipská, naleznete koupaliště Marvánek, které už od první republiky láká návštěvníky z širokého okolí pro procházky a sportovní rekreaci. Místní hospůdka a nedaleký sportovní areál nabízí kvalitní zázemí pro všechny.

Ubytování / Places to Stay

V Říčanech a okolí je mnoho možností jak se ubytovat jednotlivě, nebo ve skupinách ať už máte vyšší, nebo menší rozpočet. / There are plenty of options like aparthotels that are great for groups, and hostels for those of you on a budget. We have a list of options included in our post.

OÁZA Říčany

Oáza Říčany v sobě spojuje nejen skvělé ubytovací služby, ale i možnost pořádání firemních či soukromých akcí, sportování či relaxace. V areálu si hosté mohou zahrát tenis, plážový volejbal, pétanque, floorbal nebo se projet na koni.Součástí hotelu je i relaxační centrum s venkovním bazénem, saunou a whirlpoolem. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci.

Pension Centrum

Pension Centrum byl otevřen po celkové rekonstrukci na počátku roku 1995. Pension je památkově chráněná budova, která byla postavena v roce 1706. Je zároveň nejstarší dochovanou budovou v Říčanech. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, TV, satelitem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem s toaletou a wi-fi internetové připojení zdarma.

U Tří grácií

Nabízíme ubytování v nekuřáckém podkrovním apartmánu v RD s 2 lůžkovým a 4 lůžkovým pokojem se zahradou. Apartmán umístněn nad malebnou vinárnou U Tří grácií. Součástí apartmánu plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, vanou,WC i pračkou. K dispozici wifi free, k posezení a kouření balkon a samostatná zahrada o rozloze 80m2.

Parking

Parkovací plochy v dosahu závodiště / Parking locations close to event place

Trasa závodu / Race track

Orientační trasa závodu MTB a umístění TRIAL sekcí / Estimated MTB track and TRIAL section location