Místo konání akce / Event Location

Informace o místu konání Šlapaček / A short guide to Říčanské Šlapačky venue and places to stay.

Všestarská
251 01 Tehov
49.968237, 14.688425

UPOZORŇUJEME / PLEASE NOTE !!

Změna místa - z technického důvodu dojde ke změně místa o cca 2km. Více informací již níže. / Due technical issues location of race was changed (2km ). More informations in text below.

Lokalita / Event location 2019 - Tehovský volnočasový park

U pramene Říčanského potoku se nalézá aktuálně dokončovaný volnočasový park v Tehově, který bude díky naší akci uveden do provozu. Malebné klidné údolí v bezprostřední cyklostezky, se snadnou dostupností vlakem i autem, je ideálním místem pro různé sportovní a volnočasové aktivity. Park je ve spolupráci s obcí Tehov budován a bude tak také sloužit jezdcům MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ. S ohledem na aktuální revitalizaci koupaliště Marvánek a přilehlého okolí bylo nutné akci jednorázově přesunout a upravit její koncept. /

At the source of the Říčanský stream, there is the currently completed free-time park in Tehov, which will be as openning event thanks to our race. The picturesque tranquil valley in the immediate cycle path, with easy access by train and car, is an ideal place for various sports and leisure activities. The park is being built in cooperation with the municipality of Tehov and will also serve MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ riders. Given the current revitalization of the Marvánek and the surrounding area, it was necessary to move the event once and modify its concept.

Ubytování / Places to Stay

V Říčanech a okolí je mnoho možností jak se ubytovat jednotlivě, nebo ve skupinách ať už máte vyšší, nebo menší rozpočet. / There are plenty of options like aparthotels that are great for groups, and hostels for those of you on a budget. We have a list of options included in our post.

OÁZA Říčany

Oáza Říčany v sobě spojuje nejen skvělé ubytovací služby, ale i možnost pořádání firemních či soukromých akcí, sportování či relaxace. V areálu si hosté mohou zahrát tenis, plážový volejbal, pétanque, floorbal nebo se projet na koni.Součástí hotelu je i relaxační centrum s venkovním bazénem, saunou a whirlpoolem. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci.

Pension Centrum

Pension Centrum byl otevřen po celkové rekonstrukci na počátku roku 1995. Pension je památkově chráněná budova, která byla postavena v roce 1706. Je zároveň nejstarší dochovanou budovou v Říčanech. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, TV, satelitem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem s toaletou a wi-fi internetové připojení zdarma.

U Tří grácií

Nabízíme ubytování v nekuřáckém podkrovním apartmánu v RD s 2 lůžkovým a 4 lůžkovým pokojem se zahradou. Apartmán umístněn nad malebnou vinárnou U Tří grácií. Součástí apartmánu plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, vanou,WC i pračkou. K dispozici wifi free, k posezení a kouření balkon a samostatná zahrada o rozloze 80m2.

Parking

Parkovací plochy v dosahu závodiště / Parking locations close to event place

Trasa závodu / Race track - 2019

Orientační trasa závodu MTB a umístění TRIAL sekcí / Estimated MTB track and TRIAL section location

Původní lokalita / Old location 2018 - Koupaliště Marvánek Říčany

Nedaleko Masarykova náměstí v Říčanech, na konci ulice Řipská, naleznete koupaliště Marvánek, které už od první republiky láká návštěvníky z širokého okolí pro procházky a sportovní rekreaci. Místní hospůdka a nedaleký sportovní areál nabízí kvalitní zázemí pro všechny.